W sobotę 18 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem odbył się Maraton Fitness, MC ZUMBA + BOKWA.

zum2Pierwsza część spotkania z fitnessem odbyła się pod znakiem Zumby, zajęcia poprowadziła Marlena Rutkowska z Białegostoku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Choreografia Zumby łączy hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

 

Drugą część spotkania poprowadziła Joanna Trzaskowska która instruktorka Bokwy. Bokwa to trening fitness inny niż wszystkie. Stanowi połączenie żywiołowego tańca w rytm najnowszych hitów z treningiem kardio. Żeby ćwiczyć, nie musisz znać choreografii – kroki opierają się na kształtach liter i cyfr, dzięki czemu są łatwe do zapamiętania. Bokwa poprawia koordynację ruchową, odchudza i daje mnóstwo pozytywnej energii.

zum1 

Jeśli chcecie więcej, zapraszamy do GOK w Krzywem! ZUMBA / TBC w poniedziałki 18.00-19.00 i piątki 19.30-20.30. Zapraszamy również do Centrum Kulturalnego wsi Wychodne, ZUMBA / TBC w każdy wtorek 18.30-19.30. Zajęcia prowadzi Pani Izabela Słabińska.