Jacek Łapiński – inspirujące spotkania z pisarzem

Plakat informacyjny. Żółta kula z uśmiechem na brązowym tle. Spotkanie w Świetlicy w Nowej Wsi.

9 listopada 2021 r. zapraszamy Państwa do Świetlicy w Nowej Wsi. O godz. 17.00 rozpocznie się otwarte spotkanie z Panem Jackiem Łapińskim pod tytułem „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor – lepsze życie”.

Data: 09.11.2021 (wtorek)
Miejsce: Świetlica w Nowej Wsi (Nowa Wieś 50A)
Prowadzący: Jacek Łapiński

Jacek Łapiński – pisarz, prawnik, przedsiębiorca, pasjonat psychologii pozytywnej, papa (dumny ojciec syna), podróżnik po Polsce, pływak (i mors), piłkarz (rekreacyjnie kopiący piłkę), przyjazny i pogodny.
Autor książek: „Z uśmiechem Ci do twarzy”, „Dlaczego warto czytać?!” oraz „Jak być lepszym”.
Strona www autora: jaceklapinski.pl
Facebook: Jacek Łapiński

9 listopada odbędą się również spotkania autora z młodzieżą z podsuwalskich szkół. Pan Łapiński odwiedzi Szkołę Podstawową im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi oraz Szkołę Podstawową im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie.


Organizator:
Partnerzy projektu:

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Nowej Wsi
Szkoła Podstawowa im. 2 Pułku Ułanów Grochowskich w Przebrodzie

To jedno z wielu wydarzeń zaplanowanych wspólnie z lokalnymi partnerami, w ramach projektu „Spotkajmy się lokalnie – kulturalne aspiracje, czytelnicze inspiracje w Gminie Suwałki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Belka logotypowa z logami: 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0; 2.Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Orłem Białym i napisem: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"; 3. Narodowego Centrum Kultury z czerwoną koroną z rombów