Kino plenerowe w Zielonym Kamedulskim – nowy termin

Projekcja kina plenerowego w dniu 30.07.2021 r. w Zielonym Kamedulskim 19 A przy świetlicy od godziny 21:30.

WSTĘP WOLNY

Urzekająca komedia: powieść o fałszywym fakirze, który wyrusza w podróż z Indii do Francji po to, aby zrobić zakupy w sklepie IKEA. Podróż, która w wyniku szalonego zbiegu okoliczności przekształca się w bezprecedensową wyprawę po Europie.
Trochę humoru rodem z filmów Braci Marx, trochę przemyśleń na temat społeczeństwa niczym z Kandyda. Kawał dobrej rozrywki z europejskimi krajobrazami w tle przyprawiony śmiechem, miłością i refleksją na temat odkupienia win.

Źródło: Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie – Romain Puértolas | Książka w Lubimyczytac.pl – Opinie, oceny, ceny

Zadanie nr U 4-5/3/2020/G pt. „Wakacje z kinem plenerowym na Sejneńszczyźnie” realizowane przez Stowarzyszenie „Sejneńszczyzna” we współpracy z Ośrodkiem Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki w ramach Projektu grantowego pod nazwą: „Projekty parasolowe skierowane na wsparcie dzieci i młodzieży” realizowanego przez Stowarzyszenie „Suwalsko-Sejneńską” Lokalną Grupę Działania w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 .