KRZYSZTOF PIERSA – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Krzysztof Piersa - pisarz i youtuber, plakat informacyjny o warsztatach

22 października 2021 roku zapraszamy do Ośrodka Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki (OCiKGS) na warsztaty z Panem Krzysztofem Piersą.

Data: 22.10.2021 (piątek)
Miejsce: Sala kameralna OCiKGS
Prowadzący: Krzysztof Piersa

GODZ. 14.30 – Warsztaty realizacji marzeń i radzenia sobie z krytyką
W jaki sposób zaplanować realizację swojego marzenia? Wytyczenie ścieżki zawodowej. Określenie przeciwwskazań wewnętrznych i zewnętrznych. Odróżnienie krytyki od hejtu i reagowanie na nie.

GODZ. 17.00 – Warsztaty literackie. Od pomysłu do publikacji
Jako doświadczony dziennikarz, autor dwóch poradników i książek fantastycznych Krzysztof radzi początkującym wojownikom pióra i aspirującym pisarzom jak okiełznać swoją twórczość.

Krzysztof Piersa – terapeuta uzależnień, pasjonat gier komputerowych i e-sportu, youtuber, pisarz fantastyki i modelarz z zamiłowania. Sam o sobie mówi: „Jestem astygmatykiem, dyslektykiem, dysortografikiem. Nie mam talentu pisarskiego, malarskiego ani aktorskiego. Mam kanał na YouTube, nagrywam rap, piszę książki, wygrywam zawody modelarskie rangi wojewódzkiej, a w wolnym czasie chodzę na siłownię i uczę się grać na pianinie. Nie ma czegoś takiego jak talent, lecz potrzeba i determinacja.”


Organizator:

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki

To jedno z wielu wydarzeń zaplanowanych w ramach projektu „Spotkajmy się lokalnie – kulturalne aspiracje, czytelnicze inspiracje w Gminie Suwałki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.