Nowy Dyrektor GOK

Od poniedziałku obowiązki Dyrektora w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem pełni Pani Aneta Perkowska, która objęła to stanowisko po rezygnacji Roberta Śliżewskiego. Pani Aneta współpracuje z GOK od samego początku istnienia placówki, w Ośrodku prowadziła do tej pory zajęcia animacyjne dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych.

Aneta Perk

Gminny Ośrodek Kultury w Krzywem od września przygotował nową bogatą ofertę działań na jesień, m.in. święto jabłka, warsztaty rodzinne, cykl spotkań podróżniczo-warsztatowych „Dookoła Świata”, koncerty i spotkania autorskie. Od września w GOK działa również nowy punkt biblioteczny, otwarty w każdą sobotę w godz. 10.00-14.00.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem pojawił się również nowy harmonogram zajęć, tym samym uruchomiono nowe sekcje i poszerzono ofertę dla młodzieży, dorosłych i seniorów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Suwałki do odwiedzania Gminnego Ośrodka Kultury w Krzywem oraz pięciu świetlic terenowych (Sobolewo, Stary Folwark, Potasznia, Zielone Kamedulskie, Wychodne), gdzie każdy znajdzie dla siebie ciekawą ofertę.