Spotkania z Fotografią – Andrzej Sidor

GOK w Krzywem serdecznie zaprasza na spotkanie z fotografem Andrzejem Sidorem, w najbliższy piątek (31 marca) o godzinie 19:00.

Autor zaprezentuje część swoich licznych zestawów fotografii, które realizuje przede wszystkim na terenie Suwalszczyzny i Podlasia.

Zobaczymy m. in. reportaże dotyczące zwyczajów i obrzędów religijnych w Polsce, portrety twórców ludowych Suwalszczyzny zrealizowane w specyficznej technice fotografii historycznej opartej o fotografię otworkową oraz zestaw reportaży o Polakach mieszkających na Syberii i Litwie. Zobaczymy także kilka fotokastów i zestawów multimedialnych.

O autorze: Andrzej Sidor urodził się w Suwałkach. Mieszka na Suwalszczyźnie. Ukończył Wydział Leśny SGGW w Warszawie. Od 2001 r. współpracuje z Polską Agencją Fotografów FORUM. Publikuje w książkach i prasie. Zajmuje się reportażem o tematyce społecznej i etnograficznej oraz dokumentem fotograficznym inspirowaną pejzażem a także portretem socjologicznym.

Wśród wszystkich przybyłych na spotkanie tego dnia autor rozlosuje jeden wydruk swojej fotografii w formacie A4 oprawiony w passe-partout  oraz dwa katalogi z reprodukcjami swoich fotografii. Zapraszamy!