Święto Turystyki nad Wigrami!

Dzień dobry.

Wraz z partnerami projektu (Wigierski PN, Suwalska OT, Gmina Suwałki, Gospodarstwo Rybackie PZW w Suwałkach) oraz realizatorem eventu (PTTK Oddział im. J. Klimko w Suwałkach) zapraszamy do udziału w Święcie Turystyki nad Wigrami. W tym roku wyjątkowo Międzynarodowy Dzień Turystyki będziemy obchodzili wcześniej – już 8 września 2019 (niedziela).

Zabieramy Państwa na całodzienne świętowanie:

– ze zwiedzaniem z przewodnikiem turystycznym nowej ścieżki pieszo-rowerowej z nowymi tablicami turystycznymi i infrastrukturą oraz Ośrodka Zarybieniowego suwalskiego PZW w Gawrych Rudzie,

– z spotkaniem turystycznym „Podsumowanie sezonu turystycznego 2019” z ciekawymi prelekcjami, w tym czasie dla dzieci i młodzieży zajęcia edukacyjne w Ośrodku Edukacji Środowiskowej na Słupiu,

– ze spacerem i zwiedzaniem z przewodnikiem turystycznym ścieżki edukacyjnej „Jeziora”,

– z ogniskiem integracyjnym z konkursem na wodną piosenkę turystyczną.

Zapewniamy: serwis kawowy, posiłek obiadowy (do degustacji będzie coś z rybnego menu) i coś do ogniska (przy leśniczówce na Słupiu), dojazd autobusem z Suwałk i Krzywego. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy upominek i kartę upoważniającą do zakupu ryb w Ośrodku PZW w Gawrych Rudzie ze zniżką.

Więcej w załączonym materiale.

Udział bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenie udziału do 05.09.2019 do: Starostwa Powiatowego w Suwałkach: beata.bordzio@powiat.suwalski.pl (tel. 87 5659272 ew. 5659271)
z adnotacją czy wybierają Państwo:

a/ dojazd autokarem, czy własnym środkiem transportu,

b/ w godz. 12:30 – 14:30 udział w spotkaniu turystycznym, czy w zajęciach przyrodniczo-edukacyjnych.

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko oraz numer pesel (do ubezpieczenia).

Przesłanie nam zgłoszenia uczestnictwa jest jednoznaczne z akceptacją zasad przetwarzania danych osobowych w Starostwie Powiatowym w związku z niniejszą imprezą oraz udostępnienia wizerunku w celach dokumentacji i promocji wydarzenia. Udział osób niepełnoletnich pod opieką rodziców  lub opiekunów.

Pozdrawiam,

Beata Chełmicka-Bordzio

Wydział Programowania, Inwestycji i Rozwoju

tel.  87 565 92 72

Starostwo Powiatowe w Suwałkach

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki

www.powiat.suwalski.pl