Wigry Suwałki w Zielonym Kamedulskim

Dzieci z Świetlicy internetowej w Zielonym Kamedulskim miały okazję spotkać się z reprezentacją pierwszoligowego klubu Wigry Suwałki. Piłkarze pod koniec maja odwiedzili świetlicę w Zielonym Kamedulskim, gdzie razem z dziećmi zagrali sparing, piłkarze opowiedzieli też o klubie i o swojej pasji do piłki nożnej.

Dzieci wraz z rodzicami z Zielonego Kamedulskiego zostały również zaproszone na ostatni mecz tego sezonu który odbył się w sobotę 6 czerwca na suwalskim stadionie. Na przeciw siebie stanęły dwie pierwszoligowe drużyny Wigry Suwałki i Wisła Płock. Pierwsza bramka strzelona przez  Michała Kopczyńskiego z drużyny gospodarzy padła w 60 minucie  spotkania.  Mecz  ostatecznie zakończył się przegraną suwalskiego klubu (1:2), któremu wiernie kibicował cały Gminny Ośrodek Kultury. Wisła Płock zakończyła sezon na trzecim miejscu tabeli, zaś podopieczni Zbigniewa Kaczmarka swój debiutancki sezon na zapleczu ekstraklasy zakończyli na dziewiątym miejscu.

Serdecznie dziękujemy Piłkarzom Wigier Suwałki oraz Dariuszowi Mazurowi wraz z całym Zarządem klubu,  za spotkanie, wspaniałe emocję i świetną zabawę.