Wystawa jako zwiastun kalendarza na 2019 rok

W suwalskiej Pizzerii-Galerii ROZMARINO można oglądać wystawę fotografii pt. „Wokół wigierskich sucharów”, zrealizowaną przez młodych uczestników zajęć fotograficznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem. Wystawa jest częścią projektu składającego się z cyklu plenerów fotograficznych realizowanych wspólnie z Wigierskim Parkiem Narodowym, których efektem będzie wydanie przez WPN kalendarza na 2019 rok.

Kalendarz będzie miał charakter edukacyjny i oprócz fotografii będzie zawierał sporo ciekawych informacji dotyczących WPN. W skład kalendarza weszło aż 26 fotografii, ale na wystawie możemy zobaczyć tylko kilka z nich. Jest to bowiem jedynie zapowiedź promocji kalendarza, która odbędzie się niebawem, bo 14 grudnia br. w siedzibie Muzeum Wigier w Starym Folwarku. Już dziś serdecznie zapraszamy na te uroczystość wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnie tego kalendarza.

Poniżej zamieszczamy kilka reporterskich migawek autorstwa Krzysztofa Lejmela i Miłosza Kozakiewicza z montażu wystawy w ROZMARINO oraz kilka fotografii poplenerowych.