Zapraszamy do zabawy – PLANSZÓWKI – relacja

Zdjęcie kolorowe. Na jasnym blacie stołu poustawiane są kolorowe krzesełka, po lewej stronie - zielone, na górze - żółte, po prawej - czerwone. Na środku stoi konstrukcja z kolorowych krzesełek.

13 listopada 2021r. w Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki królowały gry planszowe. Pod życzliwym okiem Pana Jana Wyspiańskiego dzieci poznawały zasady obowiązujące w takich grach jak: IceCool, Jungle Speed, Mistakos, Baobab, Carcassonne, Cortex, Doble, Imago, Neuroshima Hex i 5 sekund. Dziękujemy prowadzącemu i uczestnikom za wspaniałą zabawę.


Organizator:

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki

To jedno z wielu wydarzeń zorganizowanych w ramach projektu „Spotkajmy się lokalnie – kulturalne aspiracje, czytelnicze inspiracje w Gminie Suwałki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Belka logotypowa z logami: 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0; 2.Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Orłem Białym i napisem: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"; 3. Narodowego Centrum Kultury z czerwoną koroną z rombów