Zapraszamy do zabawy – PLANSZÓWKI

Plakat informacyjny. Okrągłe zdjęcie w lewym górnym roku z pionkami do gry. Okrągłe zdjęcie na środku z małymi, plastikowymi, kolorowymi krzesełkami. Wszystko na niebieskim tle.

13 listopada 2021 r. o godz. 11.00 zapraszamy do wspólnej zabawy. W Ośrodku Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki (OCiKGS) królować będą planszówki, a przewodnikiem po ich magicznym świecie będzie Pan Jan Wyspiański.

Data: 13.11.2021 (sobota)
Miejsce: Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki, Sala kameralna
Prowadzący: Jan Wyspiański

Logo kolorowe. 3 ściany sześcianu na białym tle, 2 ścianki czarne z białym napisem "GRAJĄCY BIAŁYSTOK", jedna czerwona z pięcioma żółtymi kropkami. Przy dolnej krawędzi kostki, z przodu biały napis "JOHNNY'EGO" na czerwonym tle.

„Fundacja “Grający Białystok” jest rezultatem rozwoju inicjatywy “Planszówki Johnny’ego i Mateusza”, największych spotkań z grami planszowymi, karcianymi i kościanymi w Białymstoku. Spotkania rozpoczęte w 2012 roku przez Jana “Johnny’ego” Wyspiańskiego i współorganizowane przez Mateusza Bielskiego zyskały ogromną popularność, przyciągając zarówno zagorzałych entuzjastów gier planszowych jak i nowych fascynatów, sprawnie realizując postawione sobie zadanie popularyzacji “gier bez prądu”.”

Fundacja Grający Białystok – Facebook
Fundacja Grający Białystok – Strona www
Fundacja Grający Białystok – Instagram


Organizator:

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki

To jedno z wielu wydarzeń zaplanowanych w ramach projektu „Spotkajmy się lokalnie – kulturalne aspiracje, czytelnicze inspiracje w Gminie Suwałki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Belka logotypowa z logami: 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0; 2.Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Orłem Białym i napisem: "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025"; 3. Narodowego Centrum Kultury z czerwoną koroną z rombów