ZIELONE WAKACJE 2021 – WYCHODNE – ZMIANA TERMINU

Sprawdzamy co jakiś czas prognozę pogody w nadziei na odrobinę słońca. Ale rzeczywistość za oknem i zapowiedzi są okrutne. Cały przyszły tydzień będzie deszczowy i burzowy. Dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć o tydzień nasze Zielone Wakacje. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 16 sierpnia do wspólnej zabawy.

Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki zapraszana na II turę Zielonych Wakacji do Wychodnego. Zachęcamy do wspólnego spędzenia wolnego czasu podczas wakacji na eko warsztatach i wyprawach.

Data:
Godzina:
Wiek:
Koszt:

16-20 sierpień
9.00-14.00
ukończone 7 lat
150 zł od osoby*

* honorujemy Kartę Dużej Rodziny – 10% zniżki.

Liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym obowiązują wcześniejsze zapisy, które prosimy kierować na adres e-mail: gok@krzywe.com.pl.
W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie na Zielone Wakacje – Wychodne”, zaś w treści proszę podać imię i nazwisko, wiek dziecka oraz numer kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń, wg. tej kolejności będziemy kontaktować się z uczestnikami.

Eko warsztaty i wyprawy to nie jedyne atrakcje jakie czekać będą na wszystkich, którzy w tegoroczne wakacje zdecydują się odwiedzić OCiKGS.


Regulamin uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych 2021 (.docx)
Regulamin uczestnictwa w zajęciach wakacyjnych 2021 (.pdf)